Представлені нижче покер стратегії грунтуються на точних розрахунках і їх ефективність підтверджена успішною грою багатьох гравців різних лімітів. Флоат колл – термін, який позначає ситуацію, в якій гравець робить колл ставки опонента з сильною рукою замість того, щоб зробити рейз самому. Іншими словами, гравець міг зробити рейз, проте з якихось причин вирішив просто зробити колл. Маючи позицію при грі з глибоким стеком, можна чинити величезний тиск на опонентів і агресивно три-бетити. Нам все ж знадобляться 3-бети без позиції проти слабких гравців.

як порахувати бб на 100 покер

Якщо ви зосередитеся на тому, щоб грати в найкращу гру, ви зможете досягти такого вінрейт, яким він повинен бути насправді. Ще раз … це грубі приклади хороших і непристойно хороших вінрейт. Якщо у вас вінрейт набагато більше, то вас можна тільки привітати і побажати, щоб він залишався таким же високим ще не одну сотню тисяч роздач. Вінрейт більше zero означає, що ви є принаймні нульовим гравцем, але не програє, тому вже можете починати радіти. Звучить трохи безглуздо, але статистика така, що близько 95% гравців в онлайн покер програють гроші, тому дякуйте долю хоча б за те, що ви не входите в цю «елітну» групу. Якщо вас не влаштовує така відповідь на дане питання, ви можете подивитися більш детальну відповідь з цифрами.

Обговорення Рук

Хочемо порекомендувати пограти в бесплатные слоты на сайті , тут найкращі шанси на перемогу . Терн 3(крестей) і опонент негайно ставить прямо у вас 120$. Тепер уже коли до вашої сторони проявляється така агресія, вам варто запитати чи став він би грати з A-J таким Макаром. Або ж ви можете не мати ніяких шансів проти абсолютно готового флеша або ж бути набагато слабкіше при якійсь іншій сильній руці. Потрібно враховувати розміри банку, при тім коли ставка не велика, а ви вирішуєте робити колл.

Фанфик Наруто: Путь Истинного Намикадзе Глава 1

Таким чином, можна знайти вагомі аргументи і за блеф з 22. 2Етот момент вже пояснювався в розділі «Основи планування гри вулицями». Ви не повинні підвищувати тільки через те, що у вас рука з преміум велью. Іноді ви можете зібрати більше велью, відклавши рейз до наступної вулиці. «Преміум велью» дає нам тільки можливість підвищувати для велью, але ми ще повинні вирішити, коли имено рейз матиме максимальне + EV. Очевидно, що наша рука не з категорії «низьке велью», але 3-бетіть ми не можемо, так як вона входить в категорію «преміум велью».

Блайнды й Батон також беруть участь у грі, і 4 дивляться флоп ДО(пикей) 8(крестей) 6(хробаків) , що для вас буде просто чудовим. Малий блайнд вибере чек, великий буде ставити, і отут Ваш хід. Рейз, зможе показати іншим гравцям, що в цей момент у Вас шикарна рука, а також вони навряд чи стануть продовжувати гру. Щоб більше виграти грошей, як варіант, зробіть колл, і далі порадійте наступній ставці суперника на терні. Проблема стратегії Фрідмана була в тому, що він створював всі види агресивних «мертвих» грошей в цій лінії.

Наприклад, якщо бачить, що існує велика ймовірність того, що противник скине на його рейз у префлопі. Природно, з цього правила є винятки – є певні фіши, які не розуміють, що їх діапазон виставлення повинен бути більш тайтовим при більшій глибині стеків. Іншими словами, якщо вони виставляються з топ парою з хорошим кіккером зі стеком в 100бб, чому б не піти в олл-ін і на 300бб. Просто пам’ятайте, що з агресією потрібно обходитися обережно, нехай у нас і більше фолд еквіті, ніж зазвичай. Саме тому кращі гравці світу грають так лузово – вони максимально збільшують EV кожної своєї руки. Це дозволяє їм 3-бетіть «сміття» і зрівнювати з руками із середнім велью.

Дієта Майї Плісецької – Мінус 10 Кг За 14 Днів

Саме в цей момент я усвідомив, що є кілька способів приготувати індичку. Ми вже встановили, що з AQ на батон це легкий 3-бет проти поганого гравця, який ймовірно відповість нам з гіршими руками. Ми також з’ясували, що з АQ на батон проти хорошого гравця краще зробити колл, так він навернякасделает 4-бет або викине свою руку1.Пропоную докладніше вивчити це питання. Таким чином, вам варто замислюватися про це, коли ви 3-бетіте з АК на батон або великому блайнде.

Найкраще запропоновані нижче чарти підходять для 3-макс Спін-енд-Гоу зі стартовим стеком 25 ВБ. У червоний зафарбовані клітинки з сильними руками. Їх варто розігрувати, якщо ви першим заходите в гру або опонент зайшов лімпом. У разі якщо гравець перед вами зайшов з рейзу, з цими руками вам слід зробити ре-рейз який розміром приблизно в three http://cenznet.com/2022/07/14/%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%96-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F/,5 разів перевищуватиме зроблену ставку.

Вивчіть правила покерної кімнати щодо такого програмного забезпечення, перш ніж вмикати його під час гри. Звичайно на таких лімітах в $2/4, а також нижче суперники можуть дати такі безкоштовні розкриття для один одного. Найдужчі гравці буде робити їх мало, а також вичавлювати все з кожної роздачі, і щоб заробляти й ще думати про наступний ріст.